Викладачі навчально-наукового інституту природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького протягом 28-31 липня організували та провели зоологічний табір.

На березі Кременчуцького водосховища під керівництвом доцента Максима Гаврилюка, кандидата біологічних наук Олександра Ілюхи та наукового співробітника Канівського природного заповідника Миколи Борисенка було проведено ряд майстер-класів. Вони були присвячені методиці визначення птахів, дослідженню водних безхребетних тварин, риб і комах.

Головна мета роботи табору — відлов та кільцювання птахів із метою вивчення їх міграції. Загалом було відловлено понад 80 птахів 10 видів.

Проведення такого табору є щорічним. Студенти університету отримали хорошу нагоду поглибити свої знання з зоології, побачити нові для себе види тварин та відпочити, спілкуючись із природою.

ННІ природничих наук