На психологічному факультеті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося відкрите лекційне заняття доктора медичних наук, старшого наукового співробітника кафедри медицини невідкладних станів та медицини катастроф Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України Володимира Загуровського.

Організатором лекції є кафедра психології на чолі із завідувачем, доктором психологічних наук, професором Дмитром Харченком. Викладачам та студентам розповідалося про специфіку надання першої медичної допомоги при невідкладних станах у різних екстемальних ситуаціях. Зустріч пройшла за великої слухацької аудиторії — 110 осіб. Лекція була інформативно насиченою. Викладачі та студенти отримали корисні практичні поради, що допоможуть зберегти найцінніше — життя людини.

Психологічний факультет

Фото Лори Шумейко, 4-Р, ННІ УФСК