Студенти 4 курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ДашаЛада виборола перемогу Всеукраїнської студентської олімпіади.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Образотворче мистецтво» ОС «Бакалавр» (III – IV курси) проходив 25-27 квітня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Черкаський національний на олімпіаді представляли студенти 4 курсу ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Даша Лада таМикола Васильєв. Вони стали переможцями І етапу університетської студентської олімпіади з образотворчого мистецтва (живопис).

На олімпіаду до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з’їхалися представники провідних художніх вишів та педагогічних університетів зі всієї України, що є свідчить про затребуваність спеціальності «Образотворче мистецтво».

Завдання олімпіади складалися з двох частин: обов’язкової програми, де конкурсант повинен продемонструвати знання академічної школи живопису (портрет), та довільної, де необхідно розкрити особливості індивідуальної живописної мови конкурсанта (пейзаж).

Конкурсні роботи Даші Лади

Серед вищих педагогічних та класичних навчальних закладів Даша Лада посіла 1-ше місце та отримала диплом 1-го ступеня.

Переможний результат студентки засвідчує високий рівень професіоналізму завідувача кафедри, заслуженого художника України, доцента Тетяни Касьян та народного художника України, професора Івана Бондаря, а також усього колективу кафедри.

Доцент Лілія Полудень, ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва