У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького навчається талановита молодь, яка гідно представляє Альма Матер на фестивалях та змаганнях.

Дев’ять студенток узяли участь у цьогорічному конкурсі «СтудМіс Черкащини-2016».
Одна з учасниць — черкащанка Дарина Жиденко, що навчається на психологічному факультеті.
Дарина зізнається, що вирішила взяти участь у всеукраїнському студентському конкурсі краси спонтанно — скоріше, через цікавість.
Дівчина часто бере участь у танцювальних конкурсах. До речі, на конкурсі талантів «СтудМіс» вона танцювала контемп.
Про свої захоплення Дарина каже:
— Люблю малювати, читати та проводити вільний час із друзями, займаюся танцями.
Вона дякує за підтримку батькам, а про рідний університет жартома каже: «Інколи каторга, інколи свято».
— Будьте справжніми — це завжди красиво! — ділиться власним секретом краси й чарівності Дарина.

Владислава Громенко, І курс ННІ УФСК