Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького представив результати багаторічної праці у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

12 квітня в інституті відбулося урочисте відкриття XХІ обласної педагогічної виставки «Освіта Черкащини-2016», спрямованої на розвиток професіоналізму працівників освіти Черкаської області, удосконалення регіональної системи підвищення кваліфікації педагогів, популяризацію кращого досвіду навчально-виховної діяльності, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику.

Привітали учасників заходу перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, голова обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Жалдак.

Делегація Черкаського національного  університету  на чолі з проректором із наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергієм Корновенком представила виставку художніх робіт студентів і викладачів ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, експонати з музею рушника ННІ української філології та соціальних комунікацій, знахідки ННІ історії і філософії. Основою виставки стали численні видання наукових і науково-публіцистичних робіт, які презентувала наукова бібліотека університету. Відвідувачам виставки презентовано фільм про Черкаський національний.

Директор наукової бібліотеки університету Григорій Голиш переконаний у важливості таких заходів: «Кажуть, якщо в тебе є ідея, а ти поділився з іншим цією ідеєю, то вона перетворюється у, так би мовити, ланцюгову реакцію ідей. І тоді ідеї кожного стають надбанням суспільства. Те, що я тут побачив вражає тематичним розмаїттям, самовідданістю та жертовністю вчителів і працівників вищих навчальних закладів». Експозиція Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького викликала зацікавленість серед педагогів області.

Нагадуємо, що виставка працюватиме до 14 квітня 2016 року.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького