Талановита й енергійна 18-річна першокурсниця ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Анастасія Щербата — одна з дев’яти студенток, які представляли Черкаський національний університет у конкурсі «СтудМіс Черкащини-2016».

Дівчина говорить, що на конкурс її надихнула перемога у конкурсі «Снігуронька 2015», що проводився в ТРЦ «Любава».
Анастасія про свої захоплення розповідає:
— Досить тривалий час займаюся бальними танцями, охоче беру участь у різноманітних змаганнях та отримую нагороди.
На конкурсі «СтудМіс Черкащини 2016» за красуню вболівала вся родина, а також друзі, яких дівчина вже встигла знайти в університеті.
Дівчина дуже вдячна Черкаському національному за підтримку:
— Дійсно приємно, коли тебе підтримує весь твій інститут! Навчання в університеті — це серйозна праця. Інколи можуть виникати труднощі. Але з цим можна впоратись, коли тебе оточують справжні друзі! — переконана вона.

Дарина Вовченко, І курс ННІ УФСК