24 січня 2017 року стипендіальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького затвердила рішення, згідно з яким право на отримання академічних стипендій мають 45 % студентів. З них 5 % студентів мають право на отримання підвищених академічних стипендій. Затвердили й рейтинги успішності студентів для призначення академічних стипендій за результатом семестрового контролю за І семестр 2016/2017 навчального року.

Нагадаємо, що Постановою від 28 грудня 2016 р. № 1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення» Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій студентам вищих державних навчальних закладів, які навчаються за денною формою навчання.

Встановлено, що академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру.

Розмір академічної стипендії становить 1100 гривень на місяць. Також постановою уряду від 28.12.2016 року № 1047 визначено перелік спеціальностей, для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі. У Черкаському національному це спеціальності: «Фізика та астрономія», «Математика», «Біологія», «Спеціальна освіта (здоров'я людини)», «Середня освіта (фізика)», «Середня освіта (математика)», «Середня освіта (біологія)», «Середня освіта (хімія)». Студенти, які навчаються за цими спеціальностями, будуть отримувати академічну стипендію у розмірі 1400 гривень на місяць.

Розмір підвищеної стипендії збільшується на 45,5 %.

До складу стипендіальної комісії, яка вирішує питання призначення стипендій, входять не менше 50 % представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів.

Щоб ознайомитися з рейтингами, перейдіть за посиланням: http://cdu.edu.ua/informatsiya/studentam/reitynh-uspishnosti-studentiv.html

Навчально-методичний відділ Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького