bgb
 

Триває прийом документів на конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Подати кандидатуру можна до 14 березня 2019 року включно. За попередньої інформацією, результати будуть оголошені на початку травня.

Склад Наукового комітету формується з учених, які є науковими лідерами, мають визначні наукові здобутки, бездоганну репутацію та довіру в науковому середовищі. Вони також повинні представляти основні напрями наукової і науково-технічної діяльності в Україні.

Кандидатів у члени комітету можуть висувати вчені ради наукових установ, закладів вищої освіти, інші наукові організації чи підрозділи, групи вчених. Водночас самовисування не передбачене. Докладніше про це, а також про вимоги до кандидатів, перелік необхідіних документів та процедуру їх подання можна дізнатися в офіційному оголошенні.

Членів Наукового комітету обиратиме спеціально створений відповідно до європейської практики Ідентифікаційний комітет з питань науки при КМУ. До нього увійшло 9 провідних вчених, три з яких — представники вітчизняної науки, 6 — іноземні вчені.

Джерело: МОН України