Діяльність з питань запобігання та виявлення корупції у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького здійснюється на основі чинного законодавства України, що регулює правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правил щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

З метою виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», наказу Міністерства освіти і науки України наказом ректора визначена Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в університеті.

Основними завданнями Уповноваженої особи є:

- підготовка та забезпечення антикорупційних заходів;

- контроль за дотриманням антикорупційного законодавства;

- контроль за дотримання законодавства в частині попередження конфлікту інтересів та їх урегулювання у випадках їх виникнення;

- проведення службових перевірок по фактах, що мають ознаки корупційних правопорушень;

- контроль за декларування майна, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру;

- взаємодія зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції;

- інформаційно-аналітична та роз’яснювальна робота з питань запобігання та протидії корупції в університеті;

- перевірка звернень працівників, студентів університету, інших фізичних та юридичних осіб з питань, пов’язаних з можливим порушенням антикорупційного законодавства.

Контакти Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в університеті:

Телефон довіри: (063) 027 19 28

Конфіденційність звернень гарантується!