У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького ліцензовано нову спеціальність ОС «Бакалавр» — «014 Середня освіта (Інформатика)». Ліцензійний обсяг 40 осіб. Кваліфікації випускника за дипломом: Бакалавр освіти (з предметної спеціалізації «Інформатика»). Учитель інформатики.

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького оголошує набір для здобуття третього (освітньо-наукового) рівня доктор філософії.

Детальніше...

Відповідно до Умов прийому для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту в навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, конкурсний бал балансується на сільський коефіцієнт, що дорівнює від 1 до 1,02. Для цього при створенні електронного кабінету потрібно додати відскановану копію довідки чинного зразка (Додаток 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, що затверджені постановою КМУ від 2 березня 2016 р. № 207).

Детальніше...