Запитати у ректора


Юлія

Підкажіть будь ласка якщо немає батька(помер давно), то чи визнається це пільгою для отримання соціальної стипендії?

Вівторок, 17 січня 2017, 17:47
ЧНУ

Питання призначення стипендій врегульовано постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 №1050. На жаль, відсутність батька не є підставою для призначення соціальної стипендії. Повний перелік осіб, які претендують на призначення соціальної стипендії дивіться у п. 20 згаданої постанови.

Середа, 18 січня 2017, 15:41
Віталія

Де та коли можна переглянути рейтингові списки на отримання стипендій???

Понеділок, 16 січня 2017, 20:43
ЧНУ

Рейтингові списки студентів, які будуть отримувати стипендію, будуть оприлюднені після прийняття рішення стипендіальної комісії університету. Порядок призначення стипендії буде визначено після затвердження Міністерством освіти і науки України Примірного порядку формування рейтингу успішності студентів вищих навчальних закладів для призначення академічних стипендій, а також обговорення студентською радою університету.

Вівторок, 17 січня 2017, 14:53
Каріна

Доброго дня, скажіть будь ласка коли треба платити контрактникам заочної форми за навчання?

 

Неділя, 15 січня 2017, 11:09
ЧНУ

Терміни оплати за навчання визначені у контракті. один екземпляр якого знаходиться у замовника освітніх послуг (студента або його батьків). Відповідно до контракту, плата за навчання вноситься до 25 січня поточного року (при оплаті за семестр) або щомісяця - до 25 числа, що передує місяцю, за який вноситься оплата.

Вівторок, 17 січня 2017, 14:00
Юрій

Доброго дня. Прочитав вашу новину: http://cdu.edu.ua/news/3151-u-ministerstvi-osvity-i-nauky-ukrainy-roziasniuiut-poriadok-pryznachennia-i-vyplaty-stypendii-studentam.html виникло запитання:

мій батько учасник бойових дій. Воював на території Афганістану. Чи поширюється така пільга на мене як на студента?

П'ятниця, 13 січня 2017, 16:13
ЧНУ

У випадку, якщо Ваш батько має посвідчення учасника бойових дій, Ви маєте право на отримання соціальної стипендії. Для вирішення питання щодо призначення соціальної стипендії Вам необхідно звернутися із копією відповідного документа в дирекцією Вашого інститут / факультету.

Вівторок, 17 січня 2017, 13:59
Аня

Скажіть, будь ласка, чи є у Вашому університеті можливість здобуття другої вищої освіти? Якщо так, то яка вартість та тривалість навчання і на яких формах (денна/заочна)?

Четвер, 12 січня 2017, 23:26
ЧНУ

Відповідно до Правил прийому до Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького в 2017 році, другу вищу освіту можна отримати, вступивши на навчання за освітнім ступенем магістра (термін навчання 1,5 року, вартість навчання в 2016 р. становила на заочній формі навчання від 9450 до 13050 грн)  або вступивши на 2 курс бакалавра (термін навчання 3 роки, вартість навчання 21150-27500 грн).

Вівторок, 17 січня 2017, 13:58
Яна

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, коли будуть оприлюднені рейтинги студентів з отримання стипендій і чи впливатимуть НЕ диференційовані заліки на середній бал?

Середа, 11 січня 2017, 16:30
ЧНУ

Рейтингові списки студентів, які будуть отримувати стипендію, будуть оприлюднені після прийняття рішення стипендіальної комісії університету. Порядок призначення стипендії буде визначено після затвердження Міністерством освіти і науки України Примірного порядку формування рейтингу успішності студентів вищих навчальних закладів для призначення академічних стипендій, а також обговорення студентською радою університету.

Вівторок, 17 січня 2017, 13:58
Марина

Коли поновитися на навчання, якщо була відрахована?

Субота, 07 січня 2017, 11:35
ЧНУ

Поновлення на навчання здійснюється, як правило, в канікулярний період.
За додатковою інформацією звертайтеся до навчально-методичного відділу (тел. 0472-37-82-54).

Вівторок, 17 січня 2017, 13:57
Mary

Доброго дня! Що я маю зробити, куди звернутися,щоб отримати дублікат диплому про вищу освіту, котрий був виданий мені ЧНУ Севастопольська філія в 2012 році. Дякую.

 

Середа, 04 січня 2017, 02:13
ЧНУ

Для отримання дубліката диплома про вищу освіту необхідно опублікувати оголошення у друкованих засобах масової інформації про втрату оригіналу. Для виготовлення дубліката необхідно звернутися із заявою на ім'я ректора університету, до якої докласти згадане оголошення та копію квитанції про оплату. За додатковою інформацією звертайтеся до навчально-методичного відділу (тел. 0472-37-82-54).

Вівторок, 17 січня 2017, 13:56
Елизавета

Дорий вечiр. Яка буде вартiсть навчання в аспiрантурi у 2017 роцi?

Понеділок, 02 січня 2017, 23:38
ЧНУ

Формування кошторису стосовно вартості навчання в аспірантурі в 2017 році відбудеться навесні 2017 року.

Вівторок, 17 січня 2017, 15:22
Катерина

Доброго дня) Якщо все здано на 5, крім одного звичайного НЕ диференційованого заліка, який на 4.

Підвищена стипендія буде?

Середа, 28 грудня 2016, 12:01
ЧНУ

Питання призначення і виплати стипендій регулює постанова Кабінету Міністрів України. Станом на 28.12.2016 діє постанова від 12 липня 2004 р. N 882. У випадку, якщо Ви маєте одну оцінку «добре»за не диференійований залік, Вам призначається підвищена стипендія. У випадку прийняття нової постанови порядок нарахування і виплати стипендій може бути змінено.

Четвер, 29 грудня 2016, 12:31