bgb
 
 

Для учнів 11 класів та випускників минулих років Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить тренувальні тестування у форматі ЗНО–2022 із хімії та біології.

У тестуванні можуть взяти участь усі бажаючі, хто готується до проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році. Тестування є безоплатним і розпочинається об 11:00.

Тестування з хімії буде відбудеться 20 лютого онлайн.

Тестування з біології буде проводитись 6 березня (формат проведення буде залежати від карантинних обмежень)

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше в АІС «Абітурієнт», реєструватися не потрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти в АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмети, з яких ви бажаєте виконати тест. Після цього ви будете зареєстровані для проходження тестування з обраних предметів.

Реєстрація на тестування завершується за два дні до дати його проведення з відповідного предмету.

Участь у тестуванні онлайн.

Усім зареєстрованим учасникам тестування з хімії, 20 лютого, на e-mail (який був вказаний при реєстрації) будуть відправлені завдання пробного ЗНО. Протягом 150 хв. учасники виконують завдання з дотриманням академічної доброчесності. По закінченню тестування учасникам необхідно зробити фотокопію бланку відповідей та надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Після перевірки комісією результати тестування будуть надіслані учасникам на їхні електронні адреси.

Участь у тестуванні офлайн.

Учасники повинні з’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11:00). При собі потрібно мати ручку з пастою чорного кольору.

Тестування проводиться з дотриманням протиепідемічних заходів. Усі учасники повинні бути в масках. Тестування проходить в аудиторіях університету.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом № 26, тролейбусом № 3 до зупинки «Університетська».

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами №№ 6, 26 до зупинки «Університетська».

Проїзд із центру міста: тролейбусами №№ 1, 7, маршрутними автобусами №№ 4, 11, 31 до зупинки «Університетська».

Телефон: 0472 37 15 51