bgb
 
 

 

 

До уваги учнів 11 класів та випускників минулих років! 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить тестування з біології. Тестування відбудеться 23 лютого 2020 року (неділя), об 11:00.

Взяти участь можуть усі бажаючі, які готуються до проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Тестування буде проводитись у корпусі №3 Черкаського національного університету за адресою: м.Черкаси, бульвар Шевченка, 79. Тестування є безоплатним.

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше в АІС «Абітурієнт», реєструватися не потрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти в АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмети, з яких абітурієнт бажає виконати тест. Після цього абітурієнт буде зареєстрований для проходження тестування з обраних предметів. Реєстрація на тестування починається 22 січня і завершується за два дні до дати його проведення з відповідного предмету.

3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11:00). При собі потрібно мати ручку з пастою чорного кольору. Результати тестування будуть розміщені на персональних сторінках учасників тестування.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом № 26, тролейбусом № 3 до зупинки «Університетська».

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами №№ 6, 26 до зупинки «Університетська».

Проїзд із центру міста: тролейбусами №№ 1, 7, маршрутними автобусами №№ 4, 11, 31 до зупинки «Університетська».

Телефон: (0472) 56-56-04