До уваги осіб, які мають бажання вступити у магістратуру!

 Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ вступників на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра починається з 09:00 12 травня та закінчується о 18:00 5 червня 2020 року.

Алгоритм дій вступників для реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ.

1. На електронну адресу приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у терміни, відведені для реєстрації, вступник має надіслати сканкопії (фотокопії):

—      заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для формування екзаменаційного листка (ЗРАЗОК АНКЕТИ додається, його слід роздрукувати, розбірливо заповнити, підписати, відсканувати/сфотографувати);

—      документа, що посвідчує особу (1-2 сторінки);

—      облікової картки платника податків (за відсутності — фото/ксерокопія документа, що засвідчує його відсутність);

—     документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

—     медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для складання ЄВІ / ЄФВВ);

—     фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої, розміром 3Х4 у форматі jpg або pdf) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

2. У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. У тексті листа обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

3. Приймальна комісія перевіряє правильність заповнення заяви та відповідність надісланих документів, здійснює реєстрацію, формує екзаменаційний листок. Скановану копію екзаменаційного листка приймальна комісія надсилає вступнику на електронну адресу, вказану в анкеті. Вступник має перевірити внесені дані та, в разі виявлення помилок, звернутися в приймальну комісію для їх виправлення.

4. Оформлений екзаменаційний листок видається вступнику особисто або надсилається поштою (якщо вступником зазначено про таку необхідність в анкеті).

Звертаємо увагу, що проведення додаткових вступних випробувань (співбесід) для осіб, які вступають у магістратуру на основі здобутого освітнього ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю, скасовано відповідно до змін до Закону про вищу освіту

Номери консультативних телефонів приймальної комісії: 067 830 96 12, 063 803 29 71

Приймальна комісія