bgb
 
 

23360766 1603703293026193 442418680 n

Уже третій рік поспіль команда черкаських буккросерів «Freеbook» оголошує фотосушку. Цей захід приурочують до Дня студента.
Тема цьогорічної фотосушки — «Найнезвичніші місця для читання». За умовами конкурсу потрібно зробити світлину, на якій буде зображено ваше незвичне місце для читання (або місце, яке ви можете порадити), та принести її організаторам.

«Сушити» фотографії у День студента — це вже традиція. Цей захід прижився у стінах університету, він студентам до вподоби, — розповідає організатор заходу Анастасія Білокінь. — Ми дещо змінили процес голосування та вимоги до фотографій. Це було зроблено для більш якісного проведення фотосушки та її естетичного вигляду».

Попередні фотосушки проводили за такими темами: «Студенти живуть яскраво» і «Книга у світі професій». Фото приносили студенти з різних інститутів. Було цікаво і весело, а на перервах ще й гамірно, бо шукали себе, впізнавали своїх знайомих. Тоді багато хто шкодував, що не дізнався про захід раніше, тож не пропустіть цей конкурс цьогоріч!

Збір світлин на цьогорічну фотосушку вже розпочато. Приносити фото слід в аудиторію  229(а), (2 поверх) НК № 1 ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Презентація і голосування відбуватиметься 17 листопада (п’ятниця) у вестибюлі НК № 1 університету.

Переможця буде обрано за результатами голосування.

P.S. Деталі для учасників за посиланням : http://freebook-ck.blogspot.com та на  Facebook- сторінці: @freebook.ua


Марія Каспрова, буккросинг-клуб «Freebook»